langrenn stort

Sol og fine forhold under det 3. karusellrennet i Totræna.

Kjempebra at so mange yngre var med på rennet, godt over 30 stilte til start. Torgeir Tysseland vant 10 km og var best av det vaksne. Rennet gjekk i klassisk.

Resultat:

Under 8 år. Nikolai L. Dalseid 14.56 (1 km)

                 Leah Langeland 22.20 (1 km)

                 Håvar L. Holdhus 20.35 (1 km)

                 Natalie L. Drevsjø 15.15 ( 1 km)

                 Martin Holdhus

                 Leah Urås

                 Emilie Solberg 20.10 ( 1 km)

                 Noah L. Drevsjø 36.30

                 Julia Fanebust 13.28 (1 km)

                 Mari Frøland 17.55 (1 km)

                 Brage B. Teige 13.28 ( 1 km)

                Oliver G, Skulstad 8.10 (Rundt stadion)

                Ludvik L. Jørgensen 31.30 (1 km)

                Lovise K. Trengereid 25.20 (1 km)

                Samuel S. Dyrhovden 11.03 (1 km)

                8 - 10 1 Km.

                 Rikke Steinsland 13.47

                 Aron K. Trengereid 8.09

                 Liam Mathias Lundstadsveen 12.20

                 Ida G. Skulstad  15.18

                 Sunniva Fanebust 11.10

                 Lars Frøland 12.25

                 Kevin F. Nilsen 10.20

                 Mia Urås 17.28

                 Jakob Langeland 10.45

                 Liva S. Foss 9.30

                 William L. Jørgensen 13.46

                 11 - 12 år 2 km.

                 1. Jonas L. Holdhus 15.05

                 2. Maylinn A. Solberg 28.30

                 3. Leah K. Hisdal 30.10

 Menn 17 år og over 10 km.

                 1. Torgeir Tysseland 35.55

                 2. Vigleik Tysseland 37.59

                 3. Kevin Bolstad 38.50

                 4. Henrik Foss 40.34

                 5. Rolf Inge Foss 43.25

                 6. Knut Haga 44.53

                 7. Ole Ivar Fanebust 45.58

                 8. Steinar Taule 53.15

                 9. Knut Langeland 56.20

                 10. Ruben Dyrhovden 58.33 (med pulk)

  Damer 17 år og over 5 km.

                  1. Åse Waage Tveit 29.17

                  2. Mary Torunn Bjørnås 40.18

Trim 5 km.

                 1.Alf Tveit 24.55

                  2 Erling Pettersen 28.05

                  3. Preben Tveit 29.28

                  4. Svein Steinsland 31.15

                  5. Julia Moiseienko 17.50  (3 km)

                 

                  3.